خرید آپارتمان در تهران زیر 1 میلیارد از کارگزاران واقعی مسکن

تقاضای پایدار برای املاک

اگر قصد ورود به بازار سرمایه گذاری املاک و مستغلات را دارید، اگر می خواهید سود را به حداکثر برسانید، باید برای مدت طولانی برنامه ریزی کنید. دانستن اینکه تلاش های خود را به کجا هدایت کنید، همراه با انتخاب های عاقلانه سرمایه گذاری، می تواند شما را برای چندین دهه سود و درآمد غیرفعال آماده کند.ممکن است از ارائه دهندگان برخی از محصولات ذکر شده در این مقاله غرامت دریافت کنیم. نظرات تنها متعلق به نویسنده است. بازبینی، تأیید نشده است، مگر اینکه در زیر به طور دیگری ذکر شده باشد.

تقاضای پایدار برای املاک

بهترین زمان برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یک دهه پیش بود، خرید آپارتمان در تهران تا 2 میلیارد زمانی که بازار به کف رسید و املاک سرمایه گذاری می توانستند برای سکه هایی با جذب شوند. ارزش این املاک در چند سال گذشته افزایش یافته است و امیدواریم نه تنها از حقوق صاحبان سهام بلکه درآمد غیرفعال ماهانه نیز برخوردار شوید. اما اگر قایق را در سرمایه گذاری املاک از دست دادید چه؟ دومین زمان مناسب برای ورود به بازار چه زمانی است؟ خوب، امروز می شود.

افزایش قیمت ملک ثابت

اگر می‌خواهید وارد بازار سرمایه ‌گذاری املاک و مستغلات شوید، اگر می‌خواهید سود را به حداکثر برسانید، باید برای طولانی ‌مدت برنامه ‌ریزی کنید. با این حال، بیشتر از آن، باید تحقیق کنید که در حال حاضر در کدام بازارهای مسکن ارزش سرمایه گذاری را دارند.اگر قصد ورود به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را دارید، ما این تحقیق را برای یافتن هشت بهترین بازار مسکن در انجام داده ایم. دانستن اینکه تلاش های خود را به کجا هدایت کنید، همراه با انتخاب های عاقلانه سرمایه گذاری، می تواند شما را برای چندین دهه سود و درآمد غیرفعال آماده کند.

افزایش قیمت ملک ثابت

همچنین باید در نظر داشته باشید که مناطقی که در اینجا ذکر می کنیم باید برای یک ملک سرمایه گذاری بلند مدت ایده آل باشند. اگر در عوض به دنبال این هستید که به سادگی خانه‌ها را برای کسب سود سریع ورق بزنید ، ممکن است این بازارها برای شما مناسب باشند یا نباشند.مطالب مرتبط: سرمایه گذاری در املاک تجاری با روشی هیجان انگیز برای چند برابر کردن سرمایه گذاری شما به روش هایی است که اغلب با املاک در مقیاس کوچک امکان پذیر نیست.

تعادل مناسب تقاضا و ارزش

قبل از اینکه به بهترین بازارهای مسکن برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بپردازیم،کیان مهر پارس بیایید کمی در مورد آنچه این مناطق را بسیار عالی می کند صحبت کنیم.گذاری در املاک و مستغلات می تواند مشکل باشد، و یافتن تعادل مناسب بین تقاضا و ارزش موجود بسیار مهم است تا واقعاً پتانسیل سرمایه گذاری خود را به حداکثر برسانید. برای این، شما می خواهید به روند رشد در مناطق خاص نگاه کنید تا ببینید چه چیزی در حال حاضر محبوب و پررونق است.

تعادل مناسب بین تقاضا و ارزش

با این حال، لزوماً نمی‌خواهید فقط با جذاب‌ ترین رشد در حال حاضر وارد بازار شوید. در حالی که این شهرها مطمئنا اکنون برای شما جذاب به نظر می رسند، اما برای بقیه نیز جذاب به نظر می رسند. این بدان معنی است که بازار به راحتی می تواند در چند سال کوتاه بیش از حد اشباع شده و قیمت بیش از حد داشته باشد و منجر به سرمایه گذاری شود که در نهایت با ترکیدن حباب متوقف می شود یا حتی ارزش خود را از دست می دهد.در عوض، باید به رشد پیش‌بینی‌شده در یک منطقه خاص نگاه کنید تا ببینید .

خط آخر

نتظار می‌رود آن بازار در سه، پنج یا 10 سال آینده به کجا برسد. بازارهای با رشد متوسط ​​در بلند مدت بسیار پایدارتر هستند و توانایی جذابیت در حال حاضر و سال‌های بعد را دارند.هر چه یک منطقه بتواند مشاغل بیشتری ارائه دهد به ویژه از طرف شرکت های محبوب، قابل اعتماد یا با درآمد بالا افراد بیشتری مایل به نقل مکان و خرید خانه در آنجا هستند. بنابراین، مطمئناً باید سرمایه گذاری در بازاری را در نظر بگیرید که در حال حاضر بازار کار خوبی دارد، اخیراً به مرکزی برای یک شرکت بزرگ تبدیل شده است.

انتظار می رود در آینده نزدیک شاهد اضافه شدن یک صنعت قابل اعتماد باشیم.به عنوان مثال، شرکت‌هایی مانند آمازون در حال ایجاد مراکزی در سراسر کشور هستند و شهرها برای انتخاب مکان بعدی رقابت می‌کنند. اضافه شدن شرکتی مانند این به بازار مسکن به معنای تضمین شغل، رشد منطقه و هجوم تازه واردان و خریداران جدید مسکن است.همچنین می توانید نگاهی به مجوزهای ساختمانی اخیر از یک منطقه خاص بیندازید تا ببینید چه نوع طرح هایی برای آینده نزدیک در دست اجراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *