مزایای نصب درب ضد حریق در خانه ها و واحد های آپارتمانی

خرید آپارتمان در مناطق مختلف تهران با بودجه محدود 700 میلیون

خرید آپارتمان در مناطق مختلف تهران با بودجه محدود 700 میلیون

نصب درب ضد حریق

تجهیزات حفاظتی و اطفاء حریق در ایران به عنوان اقدامات پیشگیرانه ضروری است. آنها برای تمام ساختمان های مسکونی و تجاری ضروری هستند و نقشی حیاتی در نجات جان افراد دارند. اگرچه آتش نشانی کمک های حیاتی را در مواقع آتش سوزی ارائه می دهد، این نوع تجهیزات در تهران می تواند به کاهش میزان آسیب یا تلفات جانی قبل از رسیدن کمک کند.

مزایای نصب درب ضد حریق در خانه ها و واحد های آپارتمانی

 بسیاری از شرکت ها خدمات آتش نشانی و انواع تجهیزات آتش نشانی در تهران مانند کپسول های آتش نشانی، شیلنگ های آتش نشانی، سطل های آتش نشانی، پتوهای جوشکاری و آتش نشانی، گوی شعله، اعلام حریق، اسپرینکلرهای آتش نشانی، چراغ های اضطراری، سیستم های HVAC و غیره را ارائه می دهند. سیستم های هیدرانت، درب های آتش نشانی، و بیشتر. این مقاله اطلاعات بیشتری در مورد نصب درب ضد حریق ارائه می دهد که توسط کارشناسان املاک فانوس آماده شده است.

درب ضد حریق چیست؟

درب ضد حریق درب خاصی است که به گونه ای طراحی شده است که در برابر حرارت بالای آتش مقاوم بوده و به عنوان مانعی بین آتش و فضای بسته عمل می کند. در شرایط عادی، درب نمی تواند گرمای آتش را تحمل کند یا از گسترش آن جلوگیری کند. از طرف دیگر، درب ضد حریق بسته به درجه بندی می تواند مدت زمان قابل توجهی در برابر حرارت زیاد مقاومت کند.

 این نوع درب دارای FRL (سطح مقاومت در برابر آتش) بالا برای مطابقت با خواص دیوار عایق است. توانایی محدود کردن انتشار دود و آتش را دارد. همچنین به عنوان خروجی اضطراری برای ساکنین ساختمان مفید است.

توجه به امنیت ساختمان استفاده از ابزار مناسب جهت تحقق بخشیدن به این امر

 مزایای نصب درب ضد حریق

 • این به ایجاد یک مانع موثر در برابر دود و آتش کمک می کند و در نتیجه به محافظت از اموال و زندگی کمک می کند.
 • بسته به درجه آتش سوزی درب، می تواند 20 تا 90 دقیقه در برابر آتش مقاومت کند.
 • می توان یک درب ضد حریق چوبی ایجاد کرد تا برای افرادی که دارای الزامات زیبایی شناختی و ارزش عملی خاص هستند، امکان پذیر باشد.
 • این نوع درب احتمال فرار افراد از ساختمان را افزایش می دهد.
 • این برای ایمن کردن دهانه و امکان خروج افراد بدون آسیب دیدن ایده آل است.
 • آنها همچنین سطح بالایی از عایق صدا را ارائه می دهند و می توانند به جلوگیری از ورود و خروج سر و صدا کمک کنند.
 • برای جلوگیری از ورود دود به اتاق ایده آل است.
 • این راه حل عالی در مورد آتش سوزی است که در آن سرنشینان باید با عجله تخلیه شوند.
 • این یک راه خوب برای جلوگیری از آسیب های عمده به اموال است.
 • در محل های کاری که نیاز به مهار آتش یا جلوگیری از انتشار گازهای سمی وجود دارد، درب مانند این می تواند مفید باشد.
 • این درب ها علاوه بر اینکه راه حل خوبی برای بیرون نگه داشتن آنها هستند، می توانند سارقان را نیز بیرون نگه دارند، زیرا آنها محکم ساخته شده اند.

شرکت های ارائه دهنده خدمات درب ضد حریق ساختمان

چندین شرکت در ایران خدمات آتش نشانی را ارائه می دهند که شامل خدمات مختلفی مانند نصب و نگهداری تجهیزات آتش نشانی است. شرکت های حرفه ای اطمینان حاصل می کنند که درب های ضد حریق که نصب می کنند مطابق با استانداردهای استرالیا و با کیفیت بالا هستند. همه درهای ضد حریق معمولاً دارای گواهینامه تحت استانداردهای AS/NZS 1905.1 هستند.

همه منازل مسکونی و ساختمان های اداری باید در تجهیزات ایمنی آتش نشانی سرمایه گذاری کنند. برخی از تجهیزات متداول شامل اعلام حریق، آب پاش و خاموش کننده است. سرمایه گذاری روی درب ضد حریق ایده خوبی است زیرا انجام این کار مزایای زیادی دارد.

سرمایه گذاری در بازار املاک و خرید و فروش انواع مسکن

 استخدام متخصصین برای نصب تجهیزات ایمنی آتش نشانی روش خوبی است. آنها علاوه بر کمک به نصب، مهارت تست و سرویس این نوع تجهیزات را دارند. خدمات آتش نشانی در بریزبن همچنین می تواند به شما یا کارکنانتان برای استفاده مناسب از چنین تجهیزاتی آموزش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *