با مبلغ 700 میلیون کجای تهران میتوان صاحب آپارتمان شد

خرید آپارتمان در مناطق مختلف تهران با بودجه محدود 700 میلیون

خرید آپارتمان در مناطق مختلف تهران با بودجه محدود 700 میلیون

امور مالی خود را برنامه ریزی کنید

چرا املاک و مستغلات بهترین بازی با ارزش است؟چرا املاک و مستغلات کامبوج بهترین بازی با ارزش آسیا است؟آخرین به روز رسانی در 22 ژانویه ، خرید آپارتمان در تهران زیر یک میلیارد کشور نسبتاً کوچکی با جمعیت زیر 17 میلیون نفر، احتمالاً اولین جایی نیست که برای خرید املاک و مستغلات فکر می کنید.در واقع، با ذکر “کامبوج” ممکن است افکار نسل کشی و خمرهای سرخ به ذهن شما خطور کند. د گر بایا تاریخچه اخیر رشد آن آشنا نباشید، تقریباً مطمئناً چنین است.

امور مالی خود را برنامه ریزی کنید

در حالی که این کشور در در گذشته مشکلات خود را داشت، بیش از چهار دهه از دوران خمرهای سرخ می گذرد.کامبوج اکنون برای تجارت باز است، با سرعت در حال توسعه است و اکنون خانه یکی از بهترین بازارهای املاک است.امروز، ما به چندین نوع داده از جمله بازده اجاره در شهرهای بزرگی مانند، تجزیه و تحلیل مقایسه ای با سایر ، همراه با اصول اقتصادی گسترده تر نگاه خواهیم کرد.

آیا میشود به سادگی سرمایه گذاری کرد؟

امیدواریم تا پایان این پست متوجه شوید که چرا ما در مورد قیمت املاک و مستغلات کامبوج صعودی هستیم.قوی ترین اقتصاد یک بازار ملک خوب به اقتصاد قوی نیز نیاز دارد. به نوبه خود، اقتصاد کامبوج یکی از بهترین ها در کل منطقه است. با سرعتی سریع و در عین حال پایدار در حال رشد است. تولید ناخالص داخلی آنها به طور متوسط در طول دههافزایش یافت و به عنوان دومین کشور با رشد سریع در جنوب پس از غیررقابتی رتبه بندی شد .

نه تنها این، بلکه مدعی سابقه رشد قوی است که در دهه‌ها کاهش نیافته است. آنها از بحران مالی در عبور کردند، حباب فناوری را در اوایل دهه از دست دادند و از رکود جهانی پیشی گرفتند.این کار را در حالی انجام داد که به طور متوسط ​​به رشد تولید ناخالص داخلی بیش از درصد در سال دست یافت.نمودار رشد تولید ناخالص داخلی که رشد تولید ناخالص داخلی را در دهه گذشته نشان می دهد.

آیا میشود به سادگی سرمایه گذاری کرد؟

 سرمایه گذاری اطمینان بخش را تجربه کنید

ما بمانند سایر بازارهای مرزی، این کشور تا حد زیادی از آشفتگی اقتصادی جهانی مصون بوده است.بدیهی است که چیزی به نام «اقتصاد ضد رکود» وجود ندارد . هر کشوری مشکلاتی دارد در حالی که هر سرمایه گذاری ریسک های خود را دارد.با این تقریباً به همان اندازه نزدیک است. این پادشاهی نسبت به اکثریت کشورها ارتباط کمتری با بازارهای جهانی دارد. عدم اتکا به اقتصادهایی مانند و اتحادیه، علاوه بر جمعیتی قوی، به نفع است.

اصلی مرحله رونق مداوم است. جمعیتی با میانگین سنی سرعت در حال شهرنشینی هستند و از حومه شهر به و دیگر شهرها نقل مکان می کنند. این به طور طبیعی تقاضا برای املاک و مستغلات در پنوم پن را در درازمدت پشتیبانی می کند، جایی که طبقه متوسط ​​مستقر تازه در حال شکل گیری است. ارزش املاک پایین، پتانسیل عالی تعداد کمی از شهرهای پایتخت در جهان وجود دارند که بتوانید در آن املاک عالی را با قیمت پایین خریداری کنید

خط آخر

به خصوص در بازارهای مرزی آسیایی با رشد بالا.املاک مرکزی در بانکوک به طور متوسط ​​بیش از در هر متر مربع ارزش دارد. “خرید” یک آپارتمان اجاره ای در هانوی کمتر توسعه یافته ویتنام حتی بیش از برای هر متر مربع هزینه خواهد داشت.با این حال، پن به عنوان تنها پایتخت آسیایی متمایز است ( شاید به جز،یا شهری بسیار کمتر توسعه یافته مانند ) که در آن می توانید

 سرمایه گذاری اطمینان بخش را تجربه کنید

املاک و مستغلات را در وسط شهر با قیمت کمتر از برای هر متر مربع خریداری کنید.لطفاً توجه داشته باشید که ما در مورد مالکیت تازه‌ساخت که در چند سال گذشته شروع به ظهور کرده‌اند صحبت نمی‌کنیم.ساختمان های در اغلب بزرگ، چشمگیر و گواهی بر توسعه کشور در صنعت املاک و مستغلات هستند. اما آنها معمولاً بسیار گران هستند و با قیمت هایی نزدیک به محدوده موجود در به فروش می رسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *