رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی با صدور حکمی محمد روزبهانی را به عنوان مشاور آموزشی و پژوهشی خود منصوب کرد.

به گزارش فانوس به نقل از  روابط عمومی سازمان مراکز و مدارس غیردولتی، متن حکم مجتبی زینی‌وند خطاب به محمد روزبهانی به شرح زیر است:

«جناب آقای محمد روزبهانی

نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ، به سمت مشاور آموزشی و پژوهشی منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال، در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در تدوین و پیشبرد برنامه‌های سازمان، خصوصا در ایفای وظایف محوله نسبت به انجام موارد ذیل با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود بیش از پیش اهتمام ورزید:

بررسی ابعاد و تکالیف قانونی سازمان در چارچوب سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سایر قوانین و اسناد بالادستی و ارائه پیشنهادات مورد نیاز به منظور تحقق آن.

تهیه برنامه سالانه و تقویم جلسات کمیته پژ‍وهش به منظور توسعه و گسترش پژوهش‌های بنیادی و کاربردی در حوزه‌های تخصصی سازمان.

تجزیه و تحلیل نیازهای سازمان درخصوص اولویت‌بندی دوره‌ها و سرفصل‌های آموزشی پیشنهادی به منظور کیفیت‌بخشی به عملکرد کارکنان با ارتباط و تعامل با مراجع ستادی.

ارتباط و تعامل همه جانبه با مدیران، مشاوران و کارشناسان سازمان جهت تقویت امور آموزشی و پژوهشی مورد نیاز.

توفیق روزافزون شما را در انجام این امر مهم از خداوند منان خواهانم.»

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی