در راستای ترویج آموزش‌های نوین فراخوان جشنواره آموزش انرژی برای کودکان و نوجوانان توسط دانشگاه شهید رجایی برگزار می‌شود.

به گزارش  فانوس به نقل از مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، آزمایشگاه تحقیقاتی پیل سوختی در نظر دارد در حاشیه دهمین سمینار پیل سوختی ایران نخستین جشنواره دانش‌آموزی آموزش انرژی برای کودکان و نوجوانان را برگزار نماید. هدف از برگزاری این جشنواره آموزش موضوع انرژی به خانواده‌ها، علاقه‌مند کردن کودکان و نوجوانان به موضوع انرژی، الهام بخشیدن به کودکان و نوجوانان به‌عنوان رهبران علم و نوآوران فناوری آینده، برقراری ارتباط کودکان و نوجوانان با اساتید دانشگاه و کارشناسان انرژی است.

کودکان و نوجوانان در مقطع ابتدایی و متوسطه دوره اول می‌توانند، با ارسال آثار خود در قالب نقاشی در مقطع ابتدایی و در مقطع متوسطه اول در قالب نقاشی، طراحی گرافیگی و لوگو در این جشنواره شرکت نمایند. لازم است در آثار ارسالی موضوع‌های مفهوم انرژی، منابع انرژی تجدید پذیر، هیدروژن و پیل سوختی، ذخیره انرژی، تبدیل انرژی، مصرف بهینه انرژی و انرژی و محیط‌زیست موردتوجه قرارگیرد. برای شرکت در این جشنواره الزامی است که آثار تهیه‌شده حداکثرتا تاریخ ۱۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ به دبیرخانه جشنواره ارسال شود. آثار برگزیده در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه یکم و دوم اسفندماه جاری در محل دانشکده علوم پایه دانشگاه شهید رجائی به نمایش درخواهد آمد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبگاه همایش به نشانیhttp://conf.isc.gov.ir/ifc96/fa/NewsDetails?NewsId=6615  مراجعه نمایید

فرم-مشخصات-فردی.pdf (7 downloads)

شرایط-شرکت-درجشنواره-آموزش-انرژی.pdf (8 downloads)

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی