سرپرست دانشگاه فرهنگیان از افزایش ۲۵ درصدی بودجه دانشگاه در سال ۹۷ خبر داد که در حال رایزنی برای تخصیص صددرصدی این بودجه هستیم.

 به گزارش فانوس ،حسین خنیفر در گفت‌وگو با پانا، با اشاره به اولویت‌های دانشگاه فرهنگیان در سال ۹۷ اظهار کرد: برنامه‌های در نظر گرفته شده در دانشگاه متناسب با اهداف وزارت آموزش و پرورش است که در دانشگاه آمادگی اجرای برنامه‌های این وزارت‌خانه را داریم.

وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی که امسال دنبال می‌کنیم برنامه‌ریزی برای فارغ‌التحصیل کردن دانشجویان ترم آخر و ورود آن‌ها به کلاس‌های درس از مهرماه امسال است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان خاطرنشان کرد: تکمیل دوره آموزشی مهارت‌آموزان ماده ۲۸ و آماده‌سازی این گروه برای حضور در حرفه معلمی از سال تحصیلی جدید جز دیگر برنامه‌های اولویت‌دار دانشگاه محسوب می‌شود.

خنیفر با اشاره به اینکه دانشگاه آمادگی جذب ۲۵ هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید را دارد تصریح کرد: این جذب منوط به تخصیص ردیف استخدامی است که آموزش و پرورش برای اخذ آن باید اقدام کند.

وی با اشاره به اینکه ۶۴ پردیس و ۳۴ مرکز دانشگاهی دانشگاه فرهنگیان امکان تحصیل دانشجو معلمان را فراهم می‌کند گفت: در نظر داریم که دوره‌های کارورزی و آموزشی را با کیفیت بیشتری برای دانشجو معلمان برگزار کنیم و تحولاتی در این زمینه داشته باشیم.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان درباره بودجه این دانشگاه یادآور شد: سال ۹۶ تخصیص صد درصدی اعتبارات را داشتیم و امسال هم ۲۵ درصد به بودجه سال گذشته اضافه می‌شود و در حال رایزنی برای تخصیص صددرصدی این بودجه هستیم.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی