معاون تربیت بدنی سلامت آموزش و پرورش تهران به موضوع آشنایی با خدمات اورژانس اجتماعی اشاره کرد و گفت: کارشناسان بهزیستی مسئولیت آموزش را به معلمان برعهده دارند تا راه ورود به اورژانس اجتماعی در مدارس باز شود

به گزارش tبه نقل از فارس ، حسن محمدی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران از امضای تفاهم‌نامه‌ای با سازمان بهزیستی خبر داد و اظهار داشت: موضوع آسیب‌‌های اجتماعی دانش‌آموزان از مسائل مهمی است که در آن می‌توان از ظرفیت سازمان بهزیستی در آموزش و پرورش کمک گرفت.

وی افزود: برخی از معلمان و پرسنل مدرسه در موضوع آسیب‌های اجتماعی علاقه‌مند به دریافت آموزش‌های بیشتر هستند تا بتوانند این معضل را در مدارس کشور کنترل کنند.

محمدی اضافه کرد: تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان بهزیستی به زودی منعقد می‌کنیم یک طرح مشارکتی با مدل آموزشی و تمرینی در فعالیت‌های مشارکتی دانش‌آموزان است.

وی به تفاهم‌نامه مشترک دیگری با اداره کل بهزیستی شهر تهران اشاره کرد و بیان داشت:‌ تفاهم‌نامه دوم برای فوریت‌های اجتماعی منعقد خواهد شد که هدف آن علاوه بر شناساندن خدمات اورژانس اجتماعی، استفاده از آن در سطح مدارس شهر تهران است.

محمدی ادامه داد: آموزش معلمان و مدیران مناطق و مدارس به صورت خوشه‌ای خواهد بود و کارشناسان بهزیستی مسئولیت آموزش را در این طرح برعهده دارند تا راه ورود به اورژانس اجتماعی در مدارس باز شود.

معاون تربیت بدنی سلامت آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه اورژانس اجتماعی اموری فوریتی در مقابله با آسیب‌های اجتماعی است، گفت:‌ استفاده از این قابلیت در سازمان بهزیستی می‌تواند بروکراسی‌های اداری را که تاکنون برای رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی بحرانی داشته است کمتر کند.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی