مدیرکل دفتر متوسطه اول وزارت آموزش‌وپرورش و مسئول فرایند انتخاب و انتصاب مدیران از ثبت نام ۱۱ هزار معلم در سامانه انتخاب و انتصاب مدیران مدارس خبر داد.

به گزارش  فانوس به نقل از مرکز رسانه و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، مدیرکل دفتر متوسطه اول وزارت آموزش‌وپرورش از ثبت‌نام حدود ۱۱ هزار همکار فرهنگی در سامانه انتخاب و انتصاب مدیران مدارس خبر داد که در نیمه خردادماه سال جاری آزمون ورودی برای این افراد برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه این فرایند در سال جاری در مراکز استان‌های کشور صورت می‌گیرد، گفت: حدود ۳ هزار و ۶۰ مدرسه در مناطق آموزشی اعلام کردند که مدیران مدارس آن‌ها به دلیل بازنشسته شدن مدیران یا شرایط مختلف نیاز به تغییر دارد.

مدیرکل دفتر متوسطه اول وزارت آموزش‌وپرورش بیان کرد: ثبت‌نام ۱۱ هزار نفر در این سامانه نشان از استقبال خوب از این فرایند دارد.

محبی بیان کرد:‌ مناطق در حال بررسی مدارک افراد متقاضی هستند تا در نیمه خردادماه سال جاری آزمون ورودی این افراد برگزار شود.

وی اضافه کرد: افرادی که حداقل نمرات را از این آزمون کسب کنند برای مصاحبه پذیرفته می‌شوند تا پس‌ازآن افراد حائز شرایط به‌عنوان مدیران مدارس انتخاب شوند.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی