به گزارش  فانوس به نقل از اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، مراسم ویژه کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک ، توسط دانش آموزان هنرستان حدید این منطقه با حضور لونی مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۱و ملکی سخنگوی آتش نشانی تهران برگزار گردید .

ملکی در این مراسم ضمن اینکه پیشاپیش ایام نوروز را تبریک گفت در اهمیت شادی و نشاط وتقسیم این نشاط در کل جامعه مطالبی را ایراد کرد .

ملکی گفت:در سال ۹۵ منطقه شما و شما دانش آموزان پای عهدی که بستید ایستادید و هزینه های ترقه بازی و کارهای خطرناک چهارشنبه سوری  را ضمن اینکه حذف نمودید بلکه صرف هزینه مدرسه سازی کردید و از این بابت جای قدر دانی و سپاس از شما دانش آموزان هست .

سخنگوی آتش نشانی افزود: بخاطر آسیبهایی که از بابت کارهای خطرناک چهارشنبه سوری دامنگیر بسیاری از افراد میشود متاسفانه همه ساله شاهد صدمات فراوان بودیم وحرکت های ناهنجار و آسیب زا موجب مصدوم شدن افراد می گردید که این منطقه و این هنرستان کار خوبی را سال گذشته بنا نهاد و به آن عمل کرد و همچنان امسال نیزانتظار داریم تا با هم عهد ببندیم و با امضای تعهد نامه کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک ، در شادی و سلامت همشهریانمان سعی و تلاش کنیم .

لونی نیز در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به سخنگوی آتش نشانی تهران و مهمانان حاضر و تشکر از دانش آموزان گفت: دانش آموزان منطقه ۱۱ , درسال قبل با کاری زیبا و شایسته به جای ترقه بازی گفتند بیایید مدرسه سازی کنیم و بر عهد خود بودند و توانستند چهارشنبه آخر سال بی خطری را تجربه کنند  امسال نیز چنین انتظاری از شما دانش آموزان می رود .

مدیر منطقه ۱۱ گفت: بیایید شادی را در کل جامعه تقسیم کنیم و با ایجاد فضایی شایسته، ضمن اجرای مراسم های شاد و بی خطر شاهد تندرستی و سلامت هموطنانمان باشیم .

در پایان مراسم جمع حاضر و دانش آموزان با امضای پیمان نامه، به کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک پیوستند.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی