به گزارش فانوس دانشجویان دکتری مشاوره دانشگاههای سراسری و آزاد داخل و
دانشگاههای خارج از کشور در نامه ای از تلاش خانم دکتر اسمعیلی ریاست انجمن مشاوره ی ایران به پاس تلاش برای شکل گیری کارگروه مشاوره تقدیر و تشکر کردند.

باسمه تعالی

ریاست انجمن مشاوره¬ی ایران
سرکارخانم دکتر اسمعیلی

با سلام و احترام فراوان
اکنون که تلاش های شما و همکارانتان در انجمن مشاوره ایران به ثمر نشست و اولین جلسه کارگروه مستقل رشته مشاوره تشکیل گردید بر خود لازم دیدیم از تلاش¬های بی وقفه¬ی شما و همکارانتان در انجمن در احیای رشته¬ی مشاوره و پیگیری¬¬های جهت تشکیل کارگروه مستقل رشته مشاوره، نهایت سپاس و قدردانی را به ¬عمل آوریم. بدون شک فعالیت¬هایی که در این زمینه داشته اید و تلاش¬هایی که نموده¬اید بر هیچ کس پوشیده نیست. پیگیری¬های پی در پی شما در جلسات، کارگروه¬ها، سخنرانی¬ها، انجمن¬ها، تشکل¬ها، گروه-های دانشجویی و اساتید، دیدار با مقامات وزارت، جلسات متعدد با شورای عالی انقلاب فرهنگی، حضور در مجلس شورای اسلامی نمونه¬ی کوچکی از فعالیت¬های مجدانه¬ی شما در احیا و ابقای رشته¬ی مشاوره می-باشد و زبان قاصر ما قادر به قدردانی از زحمات ارزنده و تاثیرگدار شما نبوده و آن¬گونه که باید، شایسته¬ و درخور زحمت¬ها و مشقت¬هایی که متحمل شده¬اید، نمی¬باشد.
لذا ما دانشجویان دکتری رشته¬ی مشاوره از داخل و خارج از کشور عزیزمان ایران بر آن شده¬ایم تا ضمن آرزوی توفیق و سلامتی، از زحمات شما و همکارانتان در این عرصه تشکر و قدردانی کنیم و به شما اعلام داریم همواره مدیون تلاش¬های شما در احیا و ابقای رشته¬ی مشاوره هستیم و از داشتن اساتیدی دلسوز چون شما به خود می¬بالیم. بی¬شک نام نیکتان همراه با از خودگذشتگی¬تان در استقلال بخشیدن و بالنده¬گی رشته مشاوره، در یاد و خاطره¬ها جاودانه خواهد ماند. و دانشجویان رشته¬ی مشاوره به وجود شما افتخار خواهند کرد.

دانشجویان دکتری مشاوره
دانشگاه¬های سراسری و آزاد داخل
دانشگاه¬های خارج از کشور

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی