اختتامیه جشنواره استانی مسابقات ورزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه با حضور کریمی رئیس اداره آموزش وپرورش استثنایی شهر تهران, راه پیما مشاور مدیرکل و رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران, توکل کارشناس تربیت بدنی سازمان آموزش و پرورش استثنایی در محل سالن موفقیان مدرسه شهیدمحبی در حال برگزاری است .

در این مراسم علیرضا راه پیما مشاور مدیرکل و رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با ابلاغ پیام تبریک و تشکر مهندس باقری مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به کارکنان و دانش آموزان استثنایی شهر تهران اظهارداشت: شادی اسلحه بسیار قوی برای مقابله با شکست و نومیدی است .

به گزارش فانوس به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران, راه پیما با اشاره به سخن مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران خطاب به فرهنگیان که معلمین باید دیده شوند افزود: من نیز ضمن تاکید بر این مطلب اضافه می کنم که از بین جامعه فرهنگیان, معلمین استثنایی باید سرمه چشم همه ما باشند و کار کردن در حوزه مدارس استثنایی را بسیار سخت و با ارزش قلمداد نمود .

بر اساس این گزارش کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران نیز در خصوص اهمیت ورزش و تاثیر آن بر دانش آموزان با نیازهای ویژه اظهارداشت: ورزش برای معلولان یک امر موکد است و کمک می کند تا این دانش آموزان در امر ارتباط موفق تر بشوند .

شهناز کریمی با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی افزود: ورزش و حضور در مسابقات, در رشد مهارت های تربیتی, اجتماعی, اخلاقی و دینی دانش آموزان با نیازهای ویژه تاثیر بسزایی دارد .

وی ضمن تقدیر از خدمات مدیران و همکاران مدارس استثنایی اضافه کرد: مدیران مدارس استثنایی با تمامی مشکلاتی که وجود دارد رسالت خود را به خوبی ایفا می کنند و ابراز امیدواری نمود تا با نظارت و برنامه ریزی های به عمل آمده, سال آینده موفقیت های بیشتری نصیب دانش آموزان و همکاران اداره استثنایی شهر تهران شود

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی