یکصدو هفتاد و پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش با ریاست فرهادی فرماندار تهران، هاشمی رفسنجانی رییس شورای شهر تهران، باقری مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران و اعضای شورای آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش فانوس به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، در این جلسه که در محل سالن کنفرانس آموزش و پرورش شهر تهران برگزار گردید، باقری با ارائه آمار و اطلاعات و با اشاره به بحث نیروی انسانی اظهارداشت: تخصصی ترین فعالیت های آموزش و پرورش در دوره ابتدایی رقم می خورد.

شایان ذکر است مهندس هاشمی نیز ضمن اعلام آمادگی شورای شهر، برای حمایت از فعالیت های آموزش و پرورش شهر تهران اظهارداشت: با توجه به اهمیت آموزش و پرورش نیاز است تمامی دستگاه ها از جمله این شورا، حمایت و همراهی لازم را با برنامه های آموزش و پرورش داشته باشند.

در ادامه فرهادی فرماندار تهران نیز خواستار حضور و مشارکت پیگیر شورای شهر و شهردار تهران در جلسات شورای آموزش و پرورش شد و بر پیگیری مصوبات تاکید نمود و گفت: مجمع خیرین کشور با هماهنگی مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ، شهرداران مناطق و مدیرکل نوسازی شهر تهران، نهضتی برای بازسازی ۲۳۵ مدرسه که قدمتی بالای ۶۰ سال دارند صورت دهند.

در پایان فرماندار تهران با اهدا لوح تقدیر وزیر آموزش و پرورش به مهندس باقری، از خدمات مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به عنوان کسب رتبه برتر از حیث مجموع درآمدهای حاصله از اجرای قانون شوراها تجلیل نمود.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی