معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، تغییر نام وزارت آموزش و پرورش را تکذیب کرد.

به فانوس بهن قل از  گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از روزنامه همشهری،  علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در گفت و گو با همشهری درباره خبری که یکی از خبرگزاری ها به نقل از او درباره موضوع تغییر نام “وزارت آموزش و پرورش” به “وزارت تربیت رسمی و عمومی” منتشر کرده، با رد این خبر تصریح کرد: هرگز بحث تغییر نام وزارت آموزش و پرورش را مطرح نکرده ام و چنین چیزی نیست.

علیرضا کاظمی توضیح داد: در یک نشست کاری گفتم، رویکردهای آموزش و پرورش باید فرهنگی- تربیتی باشند. بر اساس مبانی نظری سندتحول بنیادین قرار است تغییر رویکردهایی در آموزش و پرورش رخ دهد، مگر در اختیار من است که بتوانم نام وزارت آموزش و پرورش را تغییر دهم.

وی گفت: در مبانی نظری سندتحول بنیادین، رویکردها و چرخش های تحول آفرین در آموزش و پرورش مطرح شده است که یکی از مهم ترین چرخش های تحول آفرین، تغییر رویکرد وزارت آموزش و پرورش از یک نهاد صرفا آموزشی به یک نهاد با رویکرد فرهنگی و تربیتی است.

معاون فرهنگی و تربیتی وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: ما می خواهیم بگوییم که تمام رویکردها در همه حوزه ها باید تربیتی باشد، با توجه به اهمیت موضوع، اشاره من به همین رویکردهای تربیتی در فضای آموزش و پرورش بود

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی