سی و پنج مدیرکل اصلاح طلب وزرات آموزش و پرورش در دوره های اصلاحات و اعتدال طی نامه ای علیمحمد مصلحی را بعنوان گزینه مناسب برای وزارت آموزش و پرورش به آقای روحانی معرفی کردند.

در جلسه ای که در هفته گذشته با حضور مدیران کل اصلاح طلب در دوره وزارت آقایان حاجی و فانی تشکیل گردید، تصمیم هایی از جمله تشکیل تشکل مدیران کل اصلاح طلب وزارت آموزش و پرورش در دستور کار قرار گرفت که این دستور کار با اکثریت آرا تصویب و در حال حاضر مقدمات تشکیل این تشکل در حال انجام است.
با توجه به ایام معرفی هیات دولت و وزرا به مجلس برای اخذ رای اعتماد، این مدیران کل قبلا درباره معرفی وزیر آموزش و پرورش به آقای روحانی بحث هایی داشته و در نهایت تصمیم جمع بر این شده بود تا فردی با توجه به نیازهای فعلی آموزش و پرورش و مشخصاتی که رییس جمهور برای انتخاب وزرا اعلام کرده است معرفی نمایند. پس از بررسی کاندیداها، با توجه به شرایط بالا، آقای علیمحمد مصلحی، مدیر کل سابق همدان، با سی و پنج امضا به عنوان گزینه مطلوب برای وزارت آموزش و پرورش به رییس جمهور معرفی گردید.
بنابر اخبار رسیده، علیمحمد مصلحی از طرف ستاد مرکزی فرهنگیان دکتر روحانی به عنوان گزینه اول این ستاد برای وزات آموزش و پرورش به آقای روحانی معرفی شده است. همچینین در سایر لیست ها که از طریق افراد حقیقی و یا کمیته هایی که آقای روحانی مشخص کرده اند، ایشان به عنوان فرد حایز شرایط برای وزارت آموزش و پرورش معرفی شده است.
علیمحمد مصلحی پنجاه و چهار ساله، مدیرکل سابق همدان، علاوه بر شاخص جوانگرایی به خوشنامی، محبوبیت، تعامل و حسن شهرت در جامعه فرهنگیان مشهور است.

دیدگاهها

دیدگاه ها (۱ دیدگاه)

  1. مهراد

    خدا بهمون رحم کنه فقط :/// این عزیز جزو هیئت امنای مدرسه البرزه (چهارراه کالج) دبیر هندسه هم هست. آدم فوق العاده سختگیریه.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی