اولین همایش بین المللی مدرسین زبان انگلیسی ایران تحت عنوان «نوآوری جهانی و بومی سازی»با حمایت سازمان های  یونسکو و آیسسکو در تهران برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، بیتا رضایی دبیر مجمع مدرسین زبان انگلیسی ایران با اعلام این خبر ادامه داد: اولین همایش بین المللی مدرسین زبان انگلیسی با عنوان نوآوری جهانی وبومی سازی از تاریخ ۲۰ بهمن تا ۲۲ بهمن ماه جاری در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار می شود.

به گفته وی، این همایش به همت مجمع مدرسین زبان انگلیسی ایران و با حمایت سازمان علمی، فرهنگی و تربیتی ملل متحد (UNESCO) و سازمان اسلامی، آموزشی، علمی و فرهنگی یا (ISESCO) در تهران برگزار خواهد شد.

رضایی تاکید کرد: در این همایش بین المللی، شماری از اساتید و صاحب نظران برتر خارجی در حوزه آموزش زبان انگلیسی به همراه اساتید داخلی به بررسی آخرین دستاوردها و تکنیک های رایج در زبان آموزی و بومی سازی آن به منظور تسهیل در امر آموزش و ارایه روش تدریس جهت زبان آموزان و مدرسین این حوزه خواهند پرداخت.

وی افزود: از مدرسین زبان انگلیسی سراسر کشور برای حضور در این همایش سه روز دعوت شده تا از کارگاههای تخصصی آموزشی بهره برده و به تبادل دانش و تجربیات خود بپردازند.

دبیر مجمع مدرسین زبان انگلیسی ایران در خصوص اهداف این همایش خاطرنشان کرد: آگاهی بخشیدن به مدرسان نقاط مختلف کشور درخصوص جدیدترین فرایند های آموزشی زبان انگلیسی با حضوردر محافل بین المللی از اهداف برگزاری این همایش است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برپایی این همایش ها و سمینارهای بین المللی در نزدیک کردن اندیشه ها و روش‌های کاربردی مدرسین این حوزه بسیار موثر بوده و بر فرایند زبان آموزی تاثیری مستقیم دارد.

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی